GUGRIZ univerzální zahradní

plechové

• je super

• OK
  • , zakoupeno v Zahradní-grily.com

• PO zakoupeni adodání v pátek jsem v sobotu hned udil žebra.Ale pozor syrová a jenom 2dny naložená.Během uzení jsem na plech dal napřed vodu,ale potom písek je to supr.Uzení dopadlo dobře.V pondělí jsem se rozhodl v neděli najedl.
    • To snad ani nic nemám jen to,že udírna se má schvávat,tak by mohla mít na boku držáky na přenášení.Chtěl jsem to panu majiteli zavolat.tak si to přečte určitě tady.Ještě na web.není ceník aspoň jsem ho nenašel.

Požádali jste mě o vyjádření imeilem, teď sedívám o řádek níž a mám ho vyplňovat znovu.Proboha proč.

70 kg
Materiál
plechové

Podstavec není součástí udírny. Doporučujeme přikoupit.

Dokonale provedená udírna pro klasické uzení dřevem, ale i grilování na dřevěném uhlí. Stavebnice gril - udírna GUGRIZ je systém, který umožňuje snadnou přeměnu z grilu na udírnu a naopak. Výhodou této udírny jsou malé vnější rozměry při zachování velkého pracovního prostoru, malá spotřeba dřeva díky topeništi bez roštu a rychlá tepelná úprava potravin. Udírna má dvoje dvířka, spodní pro přístup do topeniště a vrchní pro přístup do udící - grilovací komory. Udírna je v základní verzi vybavena odkapovou vanou (slouží i pro odstínění plamenů), drátovým grilovacím roštem, bukovými závěsnými tyčkami, teploměrem a stříškou komínka. K udírně lze zakoupit mnoho dalších doplňků pro zvýšení její univerzálnosti.

Jak vybrat udírnu?

• je super