Ohenvzahrade Zahradní dřevěná XXL zdobená opálená

TOP 45 v kategorii Udírny

Ohenvzahrade Zahradní dřevěná XXL zdobená opálená

Naše zahradní zdobená dřevěná udírna XXL - opálená - ohenvzahrade - kompletní dvojitá udírna včetně topeniště a veškerého příslušenství.   komplet udírny obsahuje: - Udící...
4 799 Kč

dřevěné
Rybářské
S grilem

• , zakoupeno v Oheň v zahradě

Trubky od ohniště jsem po delším trápení sesadil .
    Koleno do udírny nešlo zasunout. Musel jsem otvor zvětšit,
    Trápil jsem se skoro celé odpoledne.
    Ještě jsem neudil. Teprve jsem naložil maso.

• plechová stříška

Materiál
dřevěné
Rybářské
S grilem

• Udící komora se skládá ze dvou zdobených samostatných boxů a střechy
  • Udící komora vyrobená ze skandinávského smrku - desky spojené perodrážkou pro zajištění těsnosti, tloušťka desky 20 mm (+/-) 2 mm
  • Dřevěná sedlová střecha s komínem
  • Topeniště 30 x 25 x 25 cm vyrobená z hrubého plechu - má regulaci teploty a rošt
  • Trubka spojující pec s udírnou o celkové délce 100 cm (2 x 50)
  • Koleno vstupující do udící komory
  • Plechové nohy s výškou základny 40 cm
  • Velký teploměr
  • Háčky vyrobené z nerezového drátu 12 kusů
  • Dřevěné příčníky pro zavěšení háčků 6 kusů
  • Odnímatelný deflektor kouře

Specifikace udírny

• 2 zdobené udící komory (lze požívat jednu, nebo obě dvě)
  • Rozměry každé udící komory 50 x 50 x 50 cm = celkem 50 x 50 x 100 cm
  • Celková výška udírny 162 cm (včetně podstavce a komínu)

Proč se vyplatí zvolit naši udírnu?

Náš produkt je již sešroubovaný (používáme vruty - namísto spon nebo hřebíků). Dvě udící komory jsou dodávány zvlášť a pouze se na sebe nasazují. Dále nasadíte střechu a propojíte s krbovou částí.

Udírnu lze velmi snadno rozebrat, takže ji po uzení můžete schovat na suché místo.

Před prvním uzením je potřeba udírnu vypálit na prázdno!

Ještě to není ono? Mrkněte na všechny naše udírny. Zaručeně si vyberete.

Další příslušenství k naší udírně najdete v kategorii příslušenství k udírně a zde také naši prvotřídní dřevní štěpku.

• , zakoupeno v Oheň v zahradě

Trubky od ohniště jsem po delším trápení sesadil .
    Koleno do udírny nešlo zasunout. Musel jsem otvor zvětšit,
    Trápil jsem se skoro celé odpoledne.
    Ještě jsem neudil. Teprve jsem naložil maso.

• plechová stříška
    • silnější panty by to chtělo